Szkoła Językowa w Warszawie na Woli,Śródmieście i Tarchominie - Enjoy School
Zdrowie i Ty

Szkoła Językowa Warszawa Wola, Śródmieście i Tarchomin – Enjoy School

Szkoła językowa Warszawa  Enjoy School ukierunkowana jest ta szkoła językowa dla różnych grup wiekowych. Oferujemy zajęcia dla przedszkolaków, aby przygoda z językiem obcym zaczęła się jak najwcześniej i stała się czymś naturalnym. Następnie uczą się dzieci w każdym wieku szkolnym, a także młodzież. Istnieją również kursy dla dorosłych w szkole, ponieważ nigdy nie jest za późno na naukę języka. Specjalne kursy językowe mogą być organizowane dla firm, które obecnie stają się coraz bardziej popularne. Indywidualne kursy angielskiego są również dostępne, jeśli potrzebujesz nauczyciela, który w pełni skoncentruje się na sobie. Ponadto, szkoła oferuje zajęcia w małych grupach, co sprawia, że nauka staje się bardziej efektywna.

 

Jak wyglądają lekcje w szkole językowej Szkoła Językowa w Warszawie na Woli,Śródmieście i Tarchominie - Enjoy School Warszawa – ENJOY?

Lekcje w szkola jezykowa warszawa wola są dostosowane do grupy wiekowej i możliwości uczniów. Dla najmłodszych dzieci przygotowywane są zabawne zajęcia, które są interesujące do przekazania wiedzy. W tym celu często używane są wszelkiego rodzaju piosenki, wiersze i gry lub słuchane są bajki w obcym języku. Różnorodne kolorowe pomoce, grafiki i gadżety służą do wabienia dzieci. Ponadto, gry ruchowe są często wykorzystywane do nauki, ponieważ najmłodsze dzieci bardzo jej potrzebują, a spotykając się z nimi, można osiągnąć naprawdę zadowalające rezultaty. Obecnie wiadomo, że nauka jest znacznie łatwiejsza, jeśli się porusza i bawi. Zajęcia dla dzieci odbywają się zazwyczaj dwa razy w tygodniu. Jedna lekcja trwa od 30 do 45 minut. Aby dzieci nie nudziły się i nie czuły się przytłoczone nauką, uczyły się w przystępnej formie i kojarzyły lekcje z zabawą.

Zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym Enjoy School

Zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym odbywają się również w małych grupach. Dzieci są wybierane w grupach o tym samym poziomie biegłości językowej, tak aby każdy uczestnik miał możliwość jak najlepszego wykorzystania czasu przeznaczonego na lekcje do efektywnej nauki. Klasy korzystają z możliwości wykonywania różnych zadań w grupach lub parach, dzięki czemu dzieci w naturalny sposób zaczynają mówić w języku obcym. Poprzez odgrywanie ról i angażowanie się w dialog, dzieci uczą się wyrażać swoje opinie i odpowiadać na informacje od swojego rozmówcy. W klasie często używa się radia, telewizji lub materiałów drukowanych, co sprawia, że nauka języka jest dla dzieci naturalna. Nacisk kładzie się tu na wolność i przystępne cenowo zniesienie barier językowych. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 50, 60 lub 90 minut, w zależności od grupy wiekowej.

Lekcje językowe dla młodzieży Enjoy School

Warszawskie kursy językowe dla młodzieży są dostosowane do indywidualnych potrzeb studentów. Mają już doświadczenie w nauce i często preferują pewien styl uczenia się. Lekcje koncentrują się na nauczaniu dostosowanym do wymogów egzaminu, więc w przyszłości łatwiej będzie zdać egzamin licencjacki lub uzyskać certyfikat językowy. W ten sposób, Enjoy School jest efektywna i oszczędza czas, ponieważ prowadzi uczniów do osiągnięcia konkretnego celu. Lekcje koncentrują się na doskonaleniu umiejętności czytania i rozumienia ze słuchu, a także na tworzeniu wypowiedzi pisemnych. Oczywiście głównym celem jest nauka efektywnej komunikacji w języku obcym, dlatego też podstawą lekcji jest rozmowa. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu przez 90 minut.

Język obcy dla dorosłych

Szkoła językowa Warszawa Enjoy oferuje również różne rodzaje kursów dla dorosłych, w tym lekcje języka biznesowego lub kursy grupowe dla firm. W zależności od potrzeb, szkoła oferuje również spotkania w parach, kursy indywidualne lub zajęcia z native speakerem. Ponadto, oferta obejmuje pomoc w tworzeniu profesjonalnych prezentacji biznesowych w języku obcym. Szkoła oferuje również kompleksowe przygotowanie do egzaminów językowych. Częstotliwość i czas trwania lekcji zależy od Twoich potrzeb.

Szkoła oferuje również intensywne kursy dla wszystkich grup wiekowych. Lekcje są nauczane częściej i mogą być przedłużane.

Gdzie zajęcia odbywają się w szkole językowej Warszawa Enjoy

Lekcje w szkole językowej ENJOY odbywają się w trzech miejscach:

Szkoła językowa Warszawa Wola – ul. Bellottiego 5 lok. 3c i Al. Jana Pawła II 61/131

Szkoła językowa Warszawa Tarchomin ul. Myśliborska 115/3

Chcesz się zapisać wejdź tu: https://enjoyschool.eu/

https://www.gov.pl/web/edukacja

Andrzej Szewczyk

47 lat Andrzej Szewczyk pracuje jakoOpiekun Medyczny: Wykształcenie zdobyte: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Wrocław

Miejsce dla Ciebie

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *